volejte: 727 940 402
Opraví, sestaví, namontuje, vše co si budete přát...

Často kladené dotazy - FAQ

Co je to hodinový manžel?
Řemeslník, který má široký rozhled v řemeslné činnosti a nespecializuje se jen na jedno řemeslo. Zná práce z několika oborů  a umí je zároveň provádět.  Je schopen nabídnout realizaci oprav malého i velkého rozsahu. Pomoci tam, kde je to zapotřebí. Doporučuji, přečtěte si sekci služby.

Můžete k nám přijet a podívat se na to?
Ano, mohu přijet. V případě konzultace o způsobu opravy je vhodné nejdříve situaci probrat  po telefonu, popřípadě e-mailem. Vhodné je zaslat fotografie daného problému. Je to pro Vás výhodnější. V případě složitějších konzultací přímo na místě se účtuje klasická sazba dostavného a první hodina práce dle ceníku a tarifu.

Podáváte rady po telefonu?
Ne, nepodávám rady po telefonu. Jsou součástí mého know-how. Jsou však situace v nichž radu podám. Zejména v havarijních stavech, tak aby se mohlo zamezit dalším škodám. Pokud však nebudu znát okolnosti, nemohu tak učinit. Děkuji za pochopení.

Můžete přijet hned?
Záleží na momentální obsazenosti termínů výjezdů k zákazníkům. Věřte, že se budu k Vám snažit dostat v co nejbližším termínu.

Jezdíte i mimo město?
Ano, jezdím i mimo město. Viz sazebník.

Co všechno děláte?
Prosím, přepněte do sekce služby. Zde je napsáno jaké služby pro Vás mohu poskytnout.  Samozřejmě pokud zde nenajdete vhodnou službu, není problém se zeptat telefonem a nebo e-mailem.

Vy to všechno umíte?
Zde si dovolím hrdě odpovědět, ano. Jsou samozřejmě činnosti, pro které si sjednávám kooperaci s jinými dodavateli, ale samozřejmě tak, aby Vám byla poskytnuta maximální možná podpora a pomoc.

Jak to všechno znáte?
Od malička jsem technicky založený, vyrůstal jsem v rodině, která se neustále točila a točí kolem údržby nemovitostí. Sám jsem předsedou SVJ bytového domu. Mám za sebou mnoho rekonstrukcí bytů  a staveb nemovitostí, na kterých jsem se osobně podílel.

Můžu někam za Vámi přijít do dílny?
Dílnu nemám, protože 100% realizací provádím u Vás zákazníků na místě. Pokud za mnou chcete zajít musíme si domluvit místo setkání. Preferuji však Vaši záležitost probrat po telefonu, nebo e-mailu. Podle toho můžeme zhodnotit osobní setkání.

Odvezete mi odpad ze zahrady do sběrného dvora?
Ano odvezu, vlastním terénní vůz a mohu si půjčit sklápěcí přívěsný vozík. Na něm se nechá odvézt až 2 400 kg.

Mám si před Vaším příjezdem něco připravit?
Nemusíte a pokud to bude nutné domluvíme se na tom předem.

Jak to myslíte, zastoupit na úřadě?
Na základě plné moci Vás mohu zastoupit na úřadě a Vy si můžete ušetřit čas a starosti.

Mám Vám poslat fotky co potřebuji udělat?
Ano, je to velmi vhodné, místo dlouhého popisování situace může jedna, dvě fotky vyřešit více.

…a uklidíte si po sobě?
To je samozřejmost.

Svatební oznámení
Copyright © 2018
volejte: 727 940 402